14 Piesza Pielgrzymka Diecezji Świdnickiej - 2017

 baner 14pps2017

SŁUŻBY PIELGRZYMKOWE 9 PP – 2012

 

SŁUŻBY PIELGRZYMKOWE 9 PP – 2012

 

SŁUŻBA PORZĄDKOWA

z Ks. Romualdem Brudnowskim
- Przewodnikiem Głównym PP Świdnickiej

 

Od lewej stoją:

  1. Mirosław Dobrzak
  2. Dariusz Kołt
  3. Bartłomiej Rainsz
  4. Maciej Tomaszewski
  5. Wojciech Bałdo
  6. Mateusz Steciuk
  7. Marek Żółtański
  8. Marceli Mrozek
  9. Jacek Masłowski

10. Mateusz Pydych

11. Adrian Sopuch

12. Marcin Gieracki

pierwszy rząd:

13. Michał Kryczka

14. Tomasz Stachoń

15. Emilia Dobrzak

16. Zbigniew Jędrzejewski

17. Bartosz Czapliński

 

INFORMACJA i KANCELARIA PIELGRZYMKOWA

Od lewej

  1. Joanna Kołt - Siostra Informacja
  2. Starszy Brat Zenon Szymanik – Kierowca Główny , Szef BOP-u
  3. Aleksandra Czuchraj - Siostra Sekretarka Główna Obojga Kancelarii

SŁUŻBA MEDYCZNA

 

Od lewej :

  1. Grzegorz Michalczyk - Ratownik Medyczny
  2. Renata Mrozek - Pielęgniarka
  3. Janusz Janeczek - Kierowca Wozu Medycznego
  4. Antonina Kanecka - Pielęgniarka Naczelna
  5. dr Teresa Nowak - Lekarz – (Matka Teresa)
  6. Bartosz Portuś Ratownik Medyczny

  1. Danuta Szulc - Pielęgniarka             8.  Anna Czajkowska - Pielęgniarka

 

POMOC MEDYCZNA udzielona  1280 razy.

¬  27 – zasłabnięcia i utrata przytomności

zużyto 10 l tlenu medycznego z powodu duszności

¬  328 - uczulenia i asfaltówka

¬  103 - kleszcze

¬  658 – bąble, pęcherze i odciski

¬  1 – złamanie ręki

¬  1 – oparzenie

¬  94 – inne dolegliwości

¬  4 – wyjazdy do szpitala

¬  2 – powrót pielgrzymów do domu

 

POMOC  UDZIELONA SŁUŻBIE PORZĄDKOWEJ – 4 PORZĄDKOWYCH

  • 38 – zastrzyki
  • 16 kroplówek ( 8 l płynów przetoczonych dożylnie

 

BAZA , KUCHNIA , HIGIENA na BAZIE, EKOLOGIA

Od lewej :

1.

2.Witold Paterek - Baza

3.Paweł Żaczkowski - Ekologia

4.Władysław Fugowski – Naczelny Kucharz

5.Mariusz Skoczylas - Komendant Ekologii – z synem Sebastianem

6.Andrzej Frączkowski - Kierowca

7.Ryszard Woliński - Baza

8.Komendant Andrzej Gala - Baza

9.Tomasz Dyguda – Ekologia

10. Henryk Moroz - Baza

11. Jan Pytlak - Baza

12. Ryszard Jesionowski - Baza

13. Wojciech Jesionowski – Komendant Bazy – z synem Patrykiem

14. Bolesław Ziemianek - Baza

15. Michel Nykiel – Baza

16. Marek Wołoszczuk (czwarty od lewej)

17. Julian Pawlik – Brat OAZA ( za Markiem Wołoszczukiem)

 

 

SŁUŻBA TRANSPORTOWA
i
SŁUŻBA TECHNICZNO - NAGŁOŚNIENIOWA

Od lewej:

  1. Zygmunt Bahrynowski – Komendant Służby Transportowej
  2. Stanisław Górny – Akustyk Główny

SŁUŻBA FOTO – VIDEO

Od lewej:

  1. Janusz , Junior Jan, Mateusz Engelowie

SŁUŻBA KWATERMISTRZOWSKA

Od lewej

  1. Krzysztof Turek – Kwatermistrz Główny
  2. Marcin Falandys
  3. Adam Niewiarowski

SŁUŻBA LITURGICZNA

  1. Paweł Nowotyński - Brat Sacelan

14.jpg

CENTRA PIELGRZYMKOWE

Anna Iwancz – Świdnica     

 

Danuta Minkina , Teresa Kwiatkowska - Dzierżoniów

 

Elżbieta Umińska   - Ząbkowice Śl.

************************************************************************

ZAOPATRZENIE PIELGRZYMKOWE

 

  1. Elżbieta i Stanisław Umińscy
  2. Elżbieta Wąż
  3. Jerzy Przepiórka

18.jpg19.jpg

20.jpg

POWRÓT