14 Piesza Pielgrzymka Diecezji Świdnickiej - 2017

 baner 14pps2017

SŁUŻBY PIELGRZYMKOWE 8 PP – 2011

 

SŁUŻBY PIELGRZYMKOWE 8 PP – 2011

SŁUŻBA PORZĄDKOWA

POZNAJ WSZYSTKICH

 

  • INFORMACJA

OD LEWEJ:

  1. Aleksandra Czuchraj - Siostra Sekretarka Główna Obojga Kancelarii
  2. Starszy Brat Zenon Szymanik – Kierowca Główny , Szef BOP-u
  3. Joanna Kołt - Siostra Informacja
  • SŁUŻBA MEDYCZNA

OD LEWEJ :

  1. Bartosz Portuś Ratownik Medyczny
  2. Dr Teresa Nowak - Lekarz – (Matka Teresa)
  3. Grzegorz Michalczyk - Ratownik Medyczny
  4. Antonina Kanecka - Pielęgniarka Naczelna
  5. Janusz Janeczek - Kierowca Wozu Medycznego
  6. Monika Pluta - Pielęgniarka
  7. Danuta Szulc - Pielęgniarka
  8. Elżbieta Borowy - Pielęgniarka
  9. Agnieszka Wątrucka - Pielęgniarka
  10. Anna Chryplewicz - Pięlegniarka
  11. Małgorzata Wątrucka - Pielęgniarka

*****************************************************************

  • BAZA , KUCHNIA , HIGIENA na BAZIE , EKOLOGIA

 

OD LEWEJ STOJĄ :
1.    Władysław Fugowski – Naczelny Kucharz
2.    Marek Wołoszczuk z córką Basią
3.    Wojciech Jesionowski - Naczelny Szef Bazy
4.    Ryszard Jesionowski
5.    Dariusz Kochanek
6.    Bolesław Ziemianek
7.    Ryszard Woliński
8.    Jan Pytlak - Szef bazy
9.    Komendant Andrzej Gala
10. Maria Gala – Żona Komendanta
11. Paweł Żaczkowski
12. Mariusz Skoczylas - Naczelny Szef Ekologii


OD LEWEJ PIERWSZY RZĄD:

13. Robert Woźniak
14. Henryk Moroz
15. Witold Paterek

*****************************************************************

  • SŁUŻBA TRANSPORTOWA

1. Zygmunt Bahrynowski

*****************************************************************

  • MEDIA I SŁUŻBA NAGŁOŚNIENIOWA

OD LEWEJ :
1.    Kandydat na Męża
2.    Kandydatka na Żonę - Marta Pietkiewicz – Archidiecezjalne Wrocławskie Radio Rodzina – sekcja Świdnica
3.    Stanisław Górny - Inżynier Dźwięku Pielgrzymkowego
4.    Agnieszka Wątrucka – Pomocnik Inżyniera Dźwięku Pielgrzymkowego
DRUGIE ZDJĘCIE:
5.    Redaktor Tomasz Pluta z synem Łukaszem
Rzecznik Prasowy , Obsługa internetowa pielgrzymki, Tygodnik Katolicki Niedziela - Edycja Świdnicka.

*****************************************************************

  • SŁUŻBA  KWATERMISTRZOWSKA

  1. Krzysztof Turek
  2. Marcin Falandys

*****************************************************************

  • SŁUŻBA LITURGICZNA

  1. Paweł Nowotyński - Brat Sacelan

*****************************************************************

  • CENTRA PIELGRZYMKOWE
  1. Anna Iwancz
  2. Danuta Minkina
  3. Teresa Kwiatkowska
  4. Jadwiga Machnicka
  5. Elżbieta Umińska

*****************************************************************

  • ZAOPATRZENIE PIELGRZYMKOWE
  1. Elżbieta i Stanisław Umiński
  2. Elżbieta Wąż
  3. Natalia i Marcin Junik
  4. Patrycja Kostyła

POWRÓT