14 Piesza Pielgrzymka Diecezji Świdnickiej - 2017

 baner 14pps2017

SŁUŻBY PIELGRZYMKOWE 10 PP – 2013

SŁUŻBY  PIELGRZYMKOWE  2013


SŁUŻBA  MEDYCZNA

  • Dr Teresa Nowak - Lekarz Ordynator
  • Antonina Kane
  • cka - Pielęgniarka Naczelna
  • Renata Mrozek - Pielęgniarka
  • Katarzyna Piegla – Pielęgniarka
  • Danuta Szulc - Pielęgniarka
  • Grzegorz Michalczyk – Ratownik medyczny
  • Bogusława Nowak – Doktorka Juniorka
  • Szymon Makowski – Gr. 4 – asystent Doktorki Juniorki

 

Kierowcy w SŁUŻBIE MEDYCZNEJ

  • Ks. Marcin Czchowski
  • Piotr Koper
  • Janusz Janeczek

 

SŁUŻBA  PORZĄDKOWA

 

  • Adrian Sopuch
  • Emilia Dobrzak
  • Dariusz Kołt
  • Michał Kryczka
  • Bartłomiej Rainsz
  • Wojciech Bałdo
  • Jacek Masłowski
  • Tomasz Stachoń
  • Mirosław Dobrzak
  • Zbigniew Jędrzejewski
  • Mateusz Steciuk
  • Mateusz Pydych
  • Piotr Orzeł
  • Bartosz Czapliński
  • Marek Żółtański
  • Marceli Mrozek
  • Mateusz Michałowski
  • Jarosław Głąb
  • Maciej Tomaszewski
  • Marcin Gieracki
  • Paweł Chodasewicz
  • Sławomir Stasiak

 

INFORMACJA  PIELGRZYMKOWA

Joanna Kołt,   Aleksandra Czuchraj,   Zenon Szymanik – Kierowca Główny

 

BAZA,  KUCHNIA,  HIGIENA  na  BAZIE

 

  • Wojciech Jesionowski
  • Andrzej Gala
  • Ryszard Woliński
  • Marek Wołoszczuk
  • Bolesław Ziemianek
  • Jan Pytlak
  • Władysław Fugowski
  • Dariusz Kochanek
  • Mariusz Kochanek
  • Bartłomiej Sokołowski
  • Witold Paterek
  • Julian Pawlik

 

 

 

 

 

EKOLOGIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mariusz Skoczylas, Tomasz Dyguda,

Sebastian Skoczylas (uczy się ekologii od swego taty)

 

SŁUŻBA KWATERMISTRZOWSKA

Adam Niewiarowski                 Krzysztof Turek                  Marcin Falandys

 

SĘDZIOWIE SPORTOWI

Michel Nykiel                                                       Maciej Romaniszyn


SŁUŻBA TRANSPORTOWA, TECHNICZNA i NAGŁOŚNIENIOWA

Zygmunt Bahrynowski                                                 Stanisław Górny

 

SŁUŻBA FOTOGRAFICZNO – FILMOWA

Janusz Engel       Mateusz Engel          Jan Engel

 

RZECZNIK  PRASOWY - Tomasz Pluta

 

CENTRA  PIELGRZYMKOWE

CENTRUM ŚWIDNICKIE

Anna Iwancz

 

CENTRUM  DZIERŻONIOWSKIE

Teresa Kwiatkowska

Danuta Minkina

 

CENTRUM  KŁODZKIE

Jadwiga Machnicka i Ojcowie Franciszkanie z Kłodzka

 


CENTRUM ZĄBKOWICKIE

Elżbieta Umińska

 

ZAOPATRZENIE PIELGRZYMKOWE




  • Elżbieta i Stanisław Umiński
  • Elżbieta Wąż
  • Jerzy Przepiórka
  • Mateusz Przepiórka
  • Karol Ciągło

POWRÓT